Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Dzień Dziecka

 

Jeśli ktoś nie był na Dniu Dziecka w Odrzechowej niech żałuje.

Obchody Dnia Dziecka odbyły się w czwartek (01.06) w Bajkowej Krainie Pogranicza. Z tej okazji w Odrzechowej atrakcje dla najmłodszych pod hasłem „Kolorowy Dzień Dziecka” zorganizowało stowarzyszenie LGD „Dorzecze Wisłoka” w ramach projektu Fabryka rozwoju osobistego współfinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich  (P FIO) Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Na scenie odbyły się liczne występy artystyczne: spektakl „Pod starym Wawelem przygód bez liku (Legenda o złym smoku i sprytnym szewczyku)” oraz animacja –Spotkanie z piratami w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki - Maska  z Krakowa. Scena pełna uśmiechniętych buziek była podczas występów dzieci z Domu Kultury w Besku, które wypełniły scenę radością, uśmiechem i kolorowymi strojami.

Nie zabrakło placu zabaw, dmuchańców, animacji, konkursów oraz malowania twarzy. Najmłodsi mogli przejechać się na konikach huculskich oraz wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych przygotowanych przez Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego.

Życzenia dla dzieci złożyła prezes stowarzyszenia Bogumiła Bętkowska.

 

Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020