Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Aktualności

Karpackie Centrum Dziedzictwa Przyrodniczo – Kulturowego- planowane działania

Karpackie Centrum Dziedzictwa Przyrodniczo – Kulturowego- planowane działania

Opublikowano: 2018-09-14
Stowarzyszenie LGD „Dorzecze Wisłoka” od maja 2018 r. realizuje projekt pn. „Karpackie Centrum Dziedzictwa Przyrodniczo – Kulturowego” dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 2020 którego głównym celem jest Wzrost atrakcyjności turystycznej polsko – słowackiego Pogórza Karpackiego poprzez rekreacyjne i edukacyjne wykorzystanie i zachowanie dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego w duchu zrównoważonego rozwoju.
W ramach projektu zaplanowano następujące działania:...
czytaj więcej »
Oficjalne otwarcie Dziennego Domu Pobytu w Łazach

Oficjalne otwarcie Dziennego Domu Pobytu w Łazach

Opublikowano: 2018-09-14

12 wrzesień 2018 r. długo pozostanie w pamięci Podopiecznych, władz samorządowych i stowarzyszenia LGD „Dorzecze Wisłoka”. Pomimo, że projekt „Dzienny Dom Pobytu” realizowany jest od kwietnia br. a Podopieczni uczestniczą w projekcie od lipca to właśnie w połowie września nastąpiło oficjalne otwarcie.

Od samego rana trwały nerwowe przygotowania, a sami Uczestnicy przygotowywali się od ponad tygodnia do uroczystości. Fryzjer, odprasowany kostium, spódnica i próby hymnu to ostatnie sprawy jakimi z przejęciem zajmowali się uczestnicy DDP. O godz. 11.00 Prezes stowarzyszenia Bogumiła Bętkowska powitała zaproszonych gości i Podopiecznych DDP. Przedstawiła krótko historię założenia Dziennego Domu Pobytu, organizację zajęć i kadrę opiekującą się Podopiecznymi. Na zakończenie podziękowała Podopiecznym za ich obecność w DDP, która nadaje sens naszej pracy, skłania do refleksji nad życiem, uszlachetnia i wzbogaca, w służbie drugiemu człowiekowi..........

czytaj więcej »
Kolejne wsparcie finansowe na rozwój przedsiębiorczości

Kolejne wsparcie finansowe na rozwój przedsiębiorczości

Opublikowano: 2018-09-12
Oj! Dzieje się w stowarzyszeniu w ZarszynieJ. Ostatniego dnia sierpnia Zarząd Stowarzyszenia LGD „Dorzecze Wisłoka” podpisał umowę na założenie przedsiębiorstwa społecznego prowadzącego Gospodę Karpacką. Po zakończeniu prac remontowych obiektu i spełnieniu wszystkich wymogów zostanie zatrudnionych 5 osób, których dania, przekąski i miła obsługa przypadną Państwu do gustu i sprawią, ze będziecie Państwo naszymi częstymi gośćmi.
czytaj więcej »
Ogłoszenie o naborze wniosków nr 1/2018

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 1/2018

Opublikowano: 2018-09-03

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Wisłoka”  informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie Rozwijania działalności gospodarczej.

czytaj więcej »
W dniu 22.08.2018 biuro LGD będzie nieczynne

W dniu 22.08.2018 biuro LGD będzie nieczynne

Opublikowano: 2018-08-20
Uprzejmie informujemy, że w dniu 22.08.2018 r. (tj. środa)  biuro LGD "Dorzecze Wisłoka" będzie nieczynne z powodu realizowanego poza biurem szkolenia w zakresie realizacji i rozliczania grantów.
W sprawach pilnych pracownicy będą dostępni pod numerami telefonów: 695 756 326 lub 512 344 829.
Za utrudnienia przepraszamy.
czytaj więcej »



„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020