Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Aktualności

Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku

Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku

Opublikowano: 2017-09-11

W niedzielę 10 września 2017 r. w Bukowsku odbył się Karpacki Jarmark Chleba zorganizowany w ramach projektu pn. „Wspólne dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze w dorzeczach Wisłoka i Ondavy” . Przybyłych na jarmark mieszkańców i zaproszonych gości przywitał Wójt Gminy Bukowsko Piotr Błażejowski, oddając głos Bogumile Bętkowskiej - Prezesowi Stowarzyszenia LGD „Dorzecze Wisłoka”, która przybliżyła tematykę projektu. Zespół ludowy „Bukowianie” z Bukowska zapewnił oprawę muzyczną, przygrywając mieszkańcom prezentującym przygotowane przez nich chleby a następie wprowadził i rozpoczął  część artystyczną i widowiskową jarmarku. Program jarmarku obfitował w wiele występów i atrakcji

czytaj więcej »
Zmiana terminu imprezy

Zmiana terminu imprezy "Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku"

Opublikowano: 2017-09-03

 Szanowni Państwo,

Informujemy, że z uwagi na panujące warunki atmosferyczne "Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku" zostaje przeniesiony na dzień 10.09.2017r. Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej »
Zapraszamy na

Zapraszamy na "Karpacki Jarmark Chleba" w Bukowsku

Opublikowano: 2017-08-29

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Wisłoka" zaprasza do Bukowska na Karpacki Jarmark Chleba, który odbędzie się 03 września 2017 godz. 14:00. Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej »
Stan realizacji LSR na koniec lipca 2017 r.

Stan realizacji LSR na koniec lipca 2017 r.

Opublikowano: 2017-08-24

Do końca lipca 2017 r. Stowarzyszenie LGD „Dorzecze Wisłoka” przeprowadziło 4 nabory wniosków o środki pomocowe z Leadera. Jako pierwsze (końcem grudnia 2016 r.) ruszyły konkursy na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej. Zainteresowanie mieszkańców było bardzo duże a liczba złożonych wniosków znacznie przekroczyła zaplanowaną na te nabory alokację środków.

czytaj więcej »
Weekendowy wyjazd na Słowację w ramach realizowanego projektu „Wspólne dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze w Dorzeczach Wisłoka i Ondavy”

Weekendowy wyjazd na Słowację w ramach realizowanego projektu „Wspólne dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze w Dorzeczach Wisłoka i Ondavy”

Opublikowano: 2017-08-21

W miniony weekend sierpnia członkowie stowarzyszenia LGD „Dorzecze Wisłoka” wzięli udział w dwudniowym wyjeździe na Słowację. Celem wycieczki było poznanie wartości kulturowych  i przyrodniczych po drugiej stronie granicy oraz  integracja polsko – słowacka w ramach projektu „Wspólne dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze w Dorzeczach Wisłoka i Ondavy”.

 

 

czytaj więcej »„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020