Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Aktualności

Wycieczka do stolicy Podkarpacia -za nami

Wycieczka do stolicy Podkarpacia -za nami

Opublikowano: 2017-10-09

Jedno z ciekawszych działań w ramach projektu "Fabryka rozwoju osobistego" dofinansowanego w ramach FIO już za nami. W drugą niedzielę października grupa dzieci wraz z rodzicami i opiekunami wzięła udział w wycieczce do Rzeszowa - gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Zobaczcie sami jaką radość sprawiło dzieciom Muzeum Dobranocek oraz nieplanowane rzucanie liśćmi w parku. Po dobrym obiadku i zabawie nadszedł czas na prawdziwe kulturalne wydarzenie - udział w spektaklu "Bambusowa księżniczka" w Teatrze Maska. Dzieci gromkimi oklaskami żegnały księżniczkę i jej cesarza. Pełne wrażeń ale i uśmiechu na twarzy późnym wieczorem wróciły do domu.

czytaj więcej »
Kontynuacja zajęć ogólnorozwojowych w ramach projektu

Kontynuacja zajęć ogólnorozwojowych w ramach projektu "Fabryka Rozwoju Osobistego"

Opublikowano: 2017-10-07

Po wakacyjnej przerwie rozpoczęliśmy kontynuację zajęć sportowych, nauki jazdy konnej i nauki pływania. Zajęcia sportowo - rekreacyjne w ramach projektu "Fabryka rozwoju osobistego" przebiegają zgodnie z planem. Dzieci ćwiczą, pływają i jeżdżą konno rozwijając swoją sprawność fizyczną i wspomagając prawidłowy rozwój. Rodzice dzięki budowaniu świadomości, że aktywność i ruch są bardzo ważne w rozwoju dzieci przyprowadzają swoje pociechy na zajęcia i sami nierzadko biorą w nich udział.

czytaj więcej »
Konsultacje ze społecznością lokalną - propozycja zmian kryteriów wyboru grantów

Konsultacje ze społecznością lokalną - propozycja zmian kryteriów wyboru grantów

Opublikowano: 2017-10-06
W związku z planowanymi do uchwalenia na posiedzeniu Zarządu w dniu 19.10.2017 r. zmianami w zakresie kryteriów wyboru, poniżej zamieszczamy do konsultacji i wnoszenia ewentualnych uwag.   W zamieszczonych poniżej dokumentach zamieszczono proponowane zmiany, które poddaje się pod konsultacje.  
·         Kryteria wyboru w zakresie projektów grantowych – aktualne brzmienie - OTWÓRZ
·         Kryteria wyboru w zakresie projektów grantowych – proponowane brzmienie - OTWÓRZ
 
Wszelkie uzasadnione uwagi do proponowanych zmian prosimy wnosić do dnia 19.10.2017 do godziny 11:00 wysyłając wiadomość na mail: dorzeczewisloka@op.pl, w tytule maila prosimy dać odpowiednio: Konsultacje-Kryteria.
czytaj więcej »
Wspomnienia z Kresowej Osady

Wspomnienia z Kresowej Osady

Opublikowano: 2017-09-26

W dniach 21-22 września członkowie stowarzyszenia LGD ”Dorzecze Wisłoka” wzięli udział w wizycie studyjnej na terenie LGD „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej”. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele gmin stowarzyszonych w LGD, instytucji kultury, przedsiębiorcy a także przedstawiciele organizacji pozarządowych, osoby fizyczne, członkowie Zarządu LGD oraz pracownicy biura.

czytaj więcej »
Wolne miejsca na szkolenie

Wolne miejsca na szkolenie

Opublikowano: 2017-09-25
Szanowni Państwo, 
W związku z mającym sie odbyć w dniu 03.10.2017r. szkoleniem nt. sposobów otwarcia własnej działalności i warunków otrzymania wsparcia, informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.
czytaj więcej »„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020