Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Aktualności

Karpacki Jarmark Kupiecki w Rymanowie Zdroju

Karpacki Jarmark Kupiecki w Rymanowie Zdroju

Opublikowano: 2017-09-18

W trzecią niedzielę września odbył się ostatni już Karpacki Jarmark Kupiecki zorganizowany w ramach projektu Wspólne dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze w dorzeczach Wisoka i Ondavy dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. W Rymanowie Zdroju – miejscu bogatym w tradycje jarmarków 17 września 2017 mimo deszczowej pogody odbył się Karpacki Jarmark Kupiecki...

czytaj więcej »
ZAPRASZAMY NA KARPACKI JARMARK KUPIECKI W RYMANOWIE ZDROJU

ZAPRASZAMY NA KARPACKI JARMARK KUPIECKI W RYMANOWIE ZDROJU

Opublikowano: 2017-09-11

17 września 2017 r. (niedziela) w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju odbędzie się impreza pod nazwą "Karpacki Jarmark Kupiecki". Od godziny 14:00 na zdrojowej scenie prezentować się będą zespoły folklorystyczne z Polski i Słowacji. Występom artystycznym towarzyszyć będą warsztaty rękodzieła, stoiska regionalne oraz atrakcje dla dzieci. Będzie można zobaczyć także teatr uliczny w wykonaniu szczudlarzy z Grupy Figaro. Szczegóły znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej »
Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku

Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku

Opublikowano: 2017-09-11

W niedzielę 10 września 2017 r. w Bukowsku odbył się Karpacki Jarmark Chleba zorganizowany w ramach projektu pn. „Wspólne dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze w dorzeczach Wisłoka i Ondavy” . Przybyłych na jarmark mieszkańców i zaproszonych gości przywitał Wójt Gminy Bukowsko Piotr Błażejowski, oddając głos Bogumile Bętkowskiej - Prezesowi Stowarzyszenia LGD „Dorzecze Wisłoka”, która przybliżyła tematykę projektu. Zespół ludowy „Bukowianie” z Bukowska zapewnił oprawę muzyczną, przygrywając mieszkańcom prezentującym przygotowane przez nich chleby a następie wprowadził i rozpoczął  część artystyczną i widowiskową jarmarku. Program jarmarku obfitował w wiele występów i atrakcji

czytaj więcej »
Zmiana terminu imprezy

Zmiana terminu imprezy "Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku"

Opublikowano: 2017-09-03

 Szanowni Państwo,

Informujemy, że z uwagi na panujące warunki atmosferyczne "Karpacki Jarmark Chleba w Bukowsku" zostaje przeniesiony na dzień 10.09.2017r. Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej »
Zapraszamy na

Zapraszamy na "Karpacki Jarmark Chleba" w Bukowsku

Opublikowano: 2017-08-29

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Wisłoka" zaprasza do Bukowska na Karpacki Jarmark Chleba, który odbędzie się 03 września 2017 godz. 14:00. Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej »„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020