Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Aktualności

Powitanie lata z koniem huculskim w Rudawce Rymanowskiej

Powitanie lata z koniem huculskim w Rudawce Rymanowskiej

Opublikowano: 2014-05-30

Samorząd Województwa Podkarpackiego, Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki – PIB Odrzechowa oraz Gmina Zarszyn zapraszają na Powitanie lata z koniem huculskim w Rudawce Rymanowskiej. Podczas imprezy odbędzie się Międzyregionalny pokaz i zawody sikawek konnych oraz zawody drwali. Impreza jest organizowana w dniach 7-8 czerwca 2014 roku w Rudawce Rymanowskiej. Program przewiduje wiele atrakcji: pokaz rękodzieła i malarstwa z terenu pogranicza polsko - słowackiego, promocja i degustacja transgranicznych potraw, akademia gotowania na żywo, jazda wierzchem i bryczkami oraz gry i zabawy dla dzieci.

czytaj więcej »
 Dzień Dziecka z końmi huculskimi

Dzień Dziecka z końmi huculskimi

Opublikowano: 2014-05-28

Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki – PIB Odrzechowa oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Wisłoka” zapraszają na Dzień Dziecka z końmi huculskimi. Impreza odbędzie się 1 czerwca 2014 roku w Bajkowej Krainie Pogranicza w Odrzechowej. Program przewiduje wiele atrakcji: przejażdżki kucykami, gry, zabawy, konkursy, animacje dla dzieci, zabawy chustami animacyjnymi, Opowieści z walizki – teatr dla dzieci, magiczne warsztaty oraz malowanie buzi.

czytaj więcej »
W dniu 21.05.2014 r. Biuro LGD

W dniu 21.05.2014 r. Biuro LGD "Dorzecze Wisłoka" będzie nieczynne

Opublikowano: 2014-05-19

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.05.2014 r. (tj. środa) Biuro LGD "Dorzecze Wisłoka" będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj więcej »
Lista operacji wybranych do finansowania w ramach działania

Lista operacji wybranych do finansowania w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

Opublikowano: 2014-05-06

Stowarzyszenie LGD „Dorzecze Wisłoka” publikuje listę operacji wybranych do finansowania w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju  dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

czytaj więcej »
Lista operacji wybranych i niewybranych do finansowania w ramach działania

Lista operacji wybranych i niewybranych do finansowania w ramach działania "Małe projekty"

Opublikowano: 2014-05-06

W dniu 05.05.2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Wisłoka” odbyło się posiedzenie Rady w sprawie rozpatrzenia odwołań oraz dokonania oceny operacji w zakresie wskazanym w odwołaniach w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów. Poniżej prezentujemy listy operacji wybranych i niewybranych do finansowania.

 

 

 

czytaj więcej »„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020