Zapisz się do naszego newslettera

Wyszukaj na stronie

Portal www.ofertabeskidu.pl -oferta lokalnych produktów i usług!

Opublikowano: 2020-04-28

Stowarzyszenie LGD „Dorzecze Wisłoka”  informuje, że został uruchomiony portal promocyjno – sprzedażowy www.ofertabeskidu.pl. Celem portalu jest promocja i sprzedaż produktów i usług lokalnych.

Zapraszamy do współpracy: organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, a także przedsiębiorstwa lokalne, rzemieślników oraz rękodzielników z gminy Besko, Bukowsko, Rymanów i Zarszyn, którzy za pośrednictwem portalu chcieliby sprzedać swoje produkty lub usługi.
 
W celu zamieszczenia ogłoszenia prosimy przesłać:
 
1.    Zdjęcie oraz opis do zdjęcia - tytuł, krótki opis (dane charakterystyczne produktu), cena, (np. zdjęcie 12- plecak wykonany na szydełku z przędzy T-shirt yarn, ze ściągaczem i klapą, wymiary: dno – ok. 24x9 cm (długość x szerokość), wysokość ok. 24cm, cena 100 zł)
2.    Krótką informację o sobie – imię nazwisko, miejscowość, nazwa firmy, organizacji, jakie produkty i usługi ma się do zaoferowania.
·         Produkty – jakie rękodzieło się wykonuje, co jest inspiracją, źródło i tematyka wytwarzanych produktów. Wielkość produktów, rodzaj materiału (drzewo np. głównie lipa, metal,- z czego jest wykonane) technika jaką jest zrobione- np. haft krzyżukowy.
·         Usługi- jaką usługę się oferuje, przedmiot, zakres, rodzaj, wykorzystywane materiały, sprzęty – wszystkie szczegóły.
 
W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel. 13 46 70075 lub e-mail: dorzeczewisloka@op.pl
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ze stroną: http://ofertabeskidu.pl/„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020